Sign up for a free hair test!

Állásajánlat – HAJBEÜLTETŐ ASSZISZTENS

Csatlakozz a Professional Hair csapatához asszisztensként hajbeültető műtétekhez!

A Professional Hair budapesti hajklinikája az I. kerület szívében keres új asszisztenst hajbeültető műtétekhez akár azonnali kezdéssel. Ha precíz vagy, és szeretnél részt venni egy professzionális csapat mindennapjaiban, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • A hajműtétek során a hajhagymák előkészítése és kezelése a beültetéshez

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság és ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Hajbeültetésben vagy laborban szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés
  • Teljes betanítás, ha még nincs tapasztalatod
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Továbbfejlődési lehetőségek és egyéb juttatások
  • Támogató csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Stresszmentes mindennapok

Kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címünkre:

biro.gabi@professionalhair.hu