Sign up for a free hair test!

Állásajánlat – HAJBEÜLTETŐ ORVOS

HAJBEÜLTETÉSRE SPECIALIZÁLÓDOTT EXKLUZÍV RENDELŐNK KERESI ÚJ ORVOSÁT!

A Professional Hair egy elismert hajklinika Budapesten, amely a legmodernebb hajbeültetési technikákat alkalmazza.

Olyan orvost keresünk, aki szívesen csatlakozna hozzánk az 1. kerületi klinikánkra, és részt venne a pácienseink professzionális ellátásában.

Feladatok:

  • Hajbeültetési eljárások végrehajtása
  • Kontrollvizsgálatok elvégzése a beavatkozás után
  • Szakmai konzultációk nyújtása a páciensek számára
  • Laborvizsgálatok kiértékelése

Elvárások:

  • Orvosi diploma
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készségek

Előnyt jelent:

  • Ha jelenleg nem veszel részt rezidensi képzésben
  • Ha motivált és elkötelezett vagy a szakmai fejlődés iránt

Amit kínálunk:

  • Kiemelt, versenyképes jövedelem
  • Főállású, stabil alkalmazotti jogviszony
  • Tervezhető és rugalmas munkabeosztás
  • Teljes körű betanítás, ha még nincs tapasztalatod ezen a területen
  • Kiváló, összetartó csapat

Kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címünkre:

biro.gabi@professsionalhair.hu